خرید ارزان پاوربانک روموس مدل horus

طرح
اندازه و وزن:

پاوربانک روموس 2019
اگر این اولین بار است که می خواهید کیس باتری را بدست پاوربانک روموس مدل horus آورید ، مهم است بدانید که مطمئناً مقداری وزن و حجم بیشتری را به S8 خود اضافه می کنید. دلیل پاوربانک روموس مدل horus این امر این است که یک باتری و برخی دیگر از لوازم الکترونیکی داخلی آن وجود دارد تا در واقع یک باتری باشد.


گزارش این آگهی

طول شارژر 6.2 اینچ ، عرض آن 2.9 اینچ است ، بنابراین پاوربانک روموس مدل horus بنابراین این ابعاد برای یک باتری نسبتاً عادی است. ضخامت اصلی ترین تفاوت است و دلیل آن این است پاوربانک روموس مدل horus که این باتری ضخامت 0.7 اینچ دارد و وقتی آن را درون جیب خود قرار می دهید بیشترین توجه را متوجه خواهید شد. با این حال ، با ضخامت بیشتر ، نگه داشتن S8 راحت تر در دست شماست.

اجزای عملکردی:


از طرف عملکردی ، اساساً مانند هر مورد باتری دیگر پاوربانک روموس مدل horus است. در قسمت پشت این دکمه جایی است که دکمه پاور را پیدا خواهید کرد و به جای داشتن چهار نشانگر پاوربانک روموس مدل horus توان مصرفی ، این کیس باتری از 6 نشانگر توان استفاده می کند و از شکل شش ضلعی آنها چیزی غیر معمول است.


گزارش این آگهی

برای شروع شارژ کافی است دکمه پاور را پایین نگه دارید و پاوربانک روموس مدل horus برای متوقف کردن شارژ نیز می توانید دکمه پاور را پایین نگه دارید. در پایین شارژر جایی است که یک جک هدفون وجود دارد و همچنان می توانید از هدفون با S8 خود استفاده کنید ، زیرا این مورد با یک تقویت کننده جک هدفون همراه است.


گزارش این آگهی

قابل توجه ترین مورد استفاده از این مورد این است که شما پاوربانک روموس مدل horus مجبور نیستید پرونده را برای همگام سازی S8 خود با رایانه متوقف کنید و حتی می توانید یک شارژر دیواری Quick Charge یا سایر شارژ سریع 

پاوربانک روموس 2019 شارژ الکترونیکی را وصل کنید و سریع شارژ الکترونیکی خود را S8 کنید. مورد باتری و به آن شارژ اولویت گفته می شود.

ساختن
ساختار و مواد:
از لحاظ ساختاری ، این مورد باتری از محافظت خوبی برخوردار است اما کاملاً کامل نیست. پاوربانک روموس مدل horus کلیه قسمت پشتی گوشی بی خطر است اما در قسمت جلویی ، تنها قسمت های بلند شده قاب در قسمت انتهای بالا و پایین کیس قرار دارند. طرف واقعاً حاشیه ای ندارد و فقط این مورد نیست ، این در واقع در مورد اکثر موارد باتری برای S8 به دلیل صفحه خمیده صدق می کند.

فنی:
از نظر فنی ، مورد باتری به دلیل سرعت شارژ سریع کمی گرم می شود پاوربانک روموس مدل horus ، غیر از این ، داغ نمی شود.

قابلیت اطمینان
این مورد باتری به اندازه بسیاری از موارد دیگر باتری Galaxy S8 از ظرفیت توان پاوربانک روموس مدل horus بیشتری برخوردار است اما نکته جالب تر این است که دارای سرعت شارژ سریع تر برای S8 و سرعت شارژ سریع تر در برابر 15W برای مورد باتری است.

خلاصه:
قدرت:

ظرفیت برق برای شارژ حداقل S8 تا یک بار کافی است و سرعت شارژ برای خروجی پاوربانک روموس مدل horus و ورودی سریعتر از سایر موارد باتری است.

طرح:

پرونده ضخیم است. شما در واقع می توانید سریع S8 خود را شارژ کنید بدون اینکه پرونده را خاموش کنید زیرا این ویژگی در اولویت شارژ قرار دارد.

ساختن:

شارژر از پشت محافظت بسیار خوبی دارد اما عدم وجود حاشیه های جانبی پاوربانک روموس مدل horus برافراشته باعث می شود تا محافظت جلو از آن سؤال برود.

قابلیت اطمینان:

این یک باتری بسیار قابل اعتماد در قسمت قدرت برای S8 است ،پاوربانک روموس مدل horus اما برای محافظت کامل ، بسیار خوب است.

مشخصات باتری CASESSARY Galaxy S8 4500mAh:
ظرفیت توان: 4،500mAh | ظرفیت خروجی: 3،300mAh
خروجی: 9V / 1.4A (12.6W)
ورودی:
ورودی USB-C: 9V / 1.67A (15W)

شاخص قدرت LED: شش شاخص قدرت
اندازه: 6.2 x 2.9 x 0.7 اینچ
وزن: 5.3 اونس
نتیجه:
باتری CASESSARY نسبت به سایر موارد باتری ، قدرت شارژ بیشتری را ارائه می دهد و ما از نوآوری سریع شارژ آنها قدردانی می کنیم ، اما در عین حال ، ما مطمئن می شویم که ابتدا تلفن های هوشمند خود را به صورت چهره فرو نریزیم.

باتری گلکسی S8 w. شارژ سریع سریع 3.0 ، شارژر محافظ CASESSary با شارژ اولویت + مدیریت انرژی دینامیکی ، بسته باتری خارجی قابل حمل 4500mAh برای سامسونگ Galaxy S8 5.8 اینچ (سیاه)
باتری گلکسی S8 w. شارژ سریع سریع 3.0 ، شارژر محافظ CASESSary با شارژ اولویت +  پاوربانک روموس مدل horus مدیریت انرژی دینامیکی ، بسته باتری خارجی قابل حمل 4500mAh برای سامسونگ Galaxy S8 5.8 اینچ (سیاه)
49.99 دلار
39.99 دلار در انبار
1 مورد جدید از 39.99 دلار
ارسال رایگان

 Amazon.com
از تاریخ 6 نوامبر 2019 ساعت 11:59 صبح
امکانات
Y Y ANYWHERE HARGAR STAY: فقط برای سامسونگ Galaxy S8 5.8 اینچ (با Galaxy S8 Plus سازگار نیست).پاوربانک روموس مدل horus مورد باتری 1 و تنها در جهان با شارژ سریع Qualcomm 3.0 3.0 ، با باتری طولانی مدت 4500mAh Li-Polymer (> 800 چرخه عمر) سازگار است. با تمام ویژگی های مورد نیاز شما در کمال ساخته شده است. متناسب با S8 Plus ، S8 Active OR S9 نباشید !!
T 【حفاظت کامل 360 درجه】: طراحی شده با حاشیه کاملاً بلند ، الگوی ضد لغزش ارگونومیک ، قاب ن و پوسته بیرونی ناهموار. محافظت برتر در برابر افتادگی ، ریزش شدید و خراش را ایجاد می کند. به علاوه یک سطح با کیفیت ممتاز با ویژگی های ضد لغزش و اثر انگشت.
★ 【اولویت با استفاده از انتقال + انتقال اطلاعات】: تلفن شما از اول شارژ دریافت می کند پاوربانک روموس مدل horus و سپس در کمتر از 2 ساعت دوباره شارژ مجدد پرونده را شروع می کنید. فناوری Plug-and-Play امکان هماهنگ سازی آسان داده ها را بدون نیاز به حذف پرونده فراهم می کند. 

پاوربانک روموس 2019
MAN MAN مدیریت پویا پویا】: از باتری تلفن با بهینه سازی سرعت شارژ در هنگام باتری محافظت کنید


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ تبلیغات کاپنا سپتیک تانک پلی اتیلن طراحی سایت و ساخت سایت بهینه سازی شده دارکوب ..... جلوهِ حق فرادید دانش مالی را بیاموزیم مهندس مرتضی پاک نیت نکسوس دانلود hhjhjhj