پاوربانک گلکسی S8 4500 میلی آمپر

اکثر موارد باتری موجود در بازار از سرعت شارژ کندی برخوردار است و دلیل آن این است که منطقی است. دلیل این امر این است که موارد باتری در اصل شارژرهای قابل حمل است که به شکلی مورد برای تلفن هوشمندی است که برای آنها ساخته شده است و بنابراین اساساً مانند مینی پاور بانک هایی هستند که از تلفن هوشمند شما استفاده می کنند. داشتن فناوری شارژ سریع مانند شارژ سریع با وجود شارژرهای کوچک قابل حمل چیزی است که به هیچ وجه رایج نیست.


گزارش این آگهی

با این حال ، برای این مورد باتری Casessary Galaxy S8 ، همه تغییر می کند. حتی اگر سرعت شارژ از این مورد باتری نباشد سرعت سریع شارژ سرعت شارژ هنوز سریعتر از چیزی است که می توانید در اکثر موارد باتری S8 پیدا کنید ، برای شروع. بنابراین خواهیم دید که آیا نرخ شارژ سریعتر تنها بخش قدرتمند این مورد باتری Casessary است.

قدرت
ظرفیت توان:
ظرفیت این مورد باتری همان چیزی است که شما می توانید از سایر موارد باتری S8 انتظار داشته باشید و این بدان معناست که با ظرفیت 4،500 میلی آمپر ساعت شروع می شود. با این وجود ، مهم نیست که ظرفیت شروع یک شارژر قابل حمل یا یک باتری قابل حمل چقدر باشد ، این ظرفیتی نیست که واقعاً می خواهید دریافت کنید. به این دلیل است که در هنگام شارژ مقداری قدرت از بین می رود ، بنابراین بررسی می کنیم که چقدر واقعاً قادر به استفاده هستید.

3.7 4 4500 = 16،650 / 5 = 3،330

بنابراین ممکن است با خودتان فکر کنید که این مورد باتری خالی مطلق است زیرا واقعاً ظرفیت توان وعده آن را ندارد ، اما واقعاً این کار را انجام می دهد ، فقط این است که ظرفیت شارژ در هنگام شارژ کاهش می یابد. ظرفیت 3،300 میلی آمپر ساعت برای شارژ S8 در حقیقت مقدار خوبی است و دلیل آن این است که گلکسی S8 دارای باتری 3،000 میلی آمپر ساعتی است که می تواند برای شارژ کامل در حدود یک بار شارژ شود.


گزارش این آگهی

البته اگر شما از S8 استفاده می کنید و همزمان با این کیس باتری آن را شارژ می کنید ، در حالی که از S8 استفاده می کنید ، شارژر مصرف شده را شارژ می کنید زیرا این تلفن هوشمندی است که انرژی کمی مصرف می کند. در همان زمان ، سرعت شارژ سریع همان چیزی است که این مورد باتری واقعاً در آن است ، بنابراین بیایید بیشتر به آن توجه کنیم.

شارژ خروجی:
نرخ شارژ بیشتر دسترسی به باتری مدرن برای تلفن های هوشمند فعلی ، نرخ شارژ 5V / 1.5A (7.5W) یا فقط کمی کمی بالاتر است. این مورد باتری CASESSary سرعت شارژ سریع تری برابر با 12.6W دارد و حتی اگر این سرعت سریع شارژ نباشد ، اما باز هم بالاتر از 5V / 2.0A (10W) و نزدیک تر به Quick Charge است و بنابراین می توانید S8 خود را شارژ کنید. با سرعت شارژ سریعتر

شارژ ورودی:
شارژ مجدد این مورد باتری حتی سریعتر از شارژ خروجی برای S8 شماست و می توانید باتری را از طریق درگاه USB-C شارژ کنید ، سرعت شارژ این کیس 5V / 3.0A (15W) است و به همین دلیل ما به شدت توصیه می کنید از شارژر دیواری شارژ سریع برای شارژ هرچه سریعتر این باتری استفاده کنید ، زیرا یک شارژر دیواری 2.4A قادر به شارژ مجدد آن با حداکثر توان نیست.

طرح
اندازه و وزن:


اگر این اولین بار است که می خواهید کیس باتری را بدست آورید ، مهم است بدانید که مطمئناً مقداری وزن و حجم بیشتری را به S8 خود اضافه می کنید. دلیل این امر این است که یک باتری و برخی دیگر از لوازم الکترونیکی داخلی آن وجود دارد تا در واقع یک باتری باشد.


گزارش این آگهی

طول شارژر 6.2 اینچ ، عرض آن 2.9 اینچ است ، بنابراین بنابراین این ابعاد برای یک باتری نسبتاً عادی است. ضخامت اصلی ترین تفاوت است و دلیل آن این است که این باتری ضخامت 0.7 اینچ دارد و وقتی آن را درون جیب خود قرار می دهید بیشترین توجه را متوجه خواهید شد. با این حال ، با ضخامت بزرگتر ، S8 راحت تر در دست شماست.

اجزای عملکردی:


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ نبات هستم مغز پیچیده من ازن ژنراتور و اصول استفاده از آن قیمت پکیج دیواری در شیراز کارشناسی سنجش و ارزشیابی شهرستان جاجرم دارالترجمه رسمی مطهری 186 قلم قم دامنه دوّم تولید محتوا الکترونیکی داروها راه اندازی کارگاه کوچک| طرح توجیهی| آموزش پرورش| کارآفرینی و خوداشتغالی