در دریایی از تولید کنندگان چینی پاوربانک ، دولا در برابر رقابت ایستاده است. سرمایه گذاری جدید و منطقی ، Dulla ذهنیت کارمندان سابق Alibaba است که به دنبال دنیای شارژرهای قابل حمل رفتند! اجازه ندهید که اشتباهات املایی در وب سایت رسمی شما را خنثی کند ، دلا یک نام تجاری دقیق است که در صحنه پاور بانک چیزهایی را لرزاند.

اگرچه بسیار کوچک است اما دلا

خرید پاوربانک شهرت خود را برای بانکهای قدرت مقرون به صرفه ، براق و قابل حمل که به ندرت نقص می کنند بدست آورد.
دالا چه محصولاتی را به فروش می رساند؟

علاوه بر فروش بانکهای قدرت سنتی ، دالا مختصراً به دنیای شارژرهای تلفن داخلی ساخته شده است. اکنون به نظر می رسد که آنها در حال بهبود در طرح های اصلی خود هستند. Dulla m50000 12000mAh (بررسی من را در اینجا بررسی کنید) اولین پاور بانک بود که چشمم را گرفت. این طراحی ساده و ادعای سرعت بالا در شارژ ، من را برای یک سلیقه کنجکاو کرد.

مورد دله

بعد از آزمایش واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. این محصول به هیچ وجه احساس لمس یا ارزان نمی کند و یک شکل عالی برای کشیدن در کیف شما است. اگرچه سرعت شارژ آنچنان که انتظار داشتم چشمگیر نبود ، اما مطمئناً به من نشان می داد که می توانید خارج از مارک های عظیم خریداری کنید و همچنان کیفیت و ارزش خود را پیدا کنید. برخی شکایت در مورد کابل های USB بی اثر کمی نگران کننده بود اما در کل ، من بسیار خوشحال شدم.

اکنون به نظر می رسد که Dulla در مدل قبلی خود با Dulla 10000mAh بهبود یافته است. گرچه قیمت مشابهی دارد ، این پیشنهاد جدید از Dulla امیدوار کننده به نظر می رسد (هرچند که من هنوز نگاهی به آن ندارم). طراحی براق است ، اما چیزی که بیش از آنکه باعث شود ظرفیت کند ، در منحنی ها از دست داد. متأسفانه ، آنها خروجی های USB 2 x 2.4A را فرو ریخته اند و با 1 x 2.4A و 1 x 1.5A رفته اند. من سعی خواهم کرد به این پاور بانک جدید نگاهی بیندازم تا ببینم عملکرد آن چگونه است.

یکی از جالب ترین محصولات آنها مینی شارژر مغناطیسی Dulla است. برای اتصال آن به قسمت پشتی آیفون از یک آهنربا استفاده می کند. با داشتن کابل رعد و برق داخلی ، آسان نگه داشتن پاور بانک و آیفون به راحتی در همان زمان. بسیار باهوش! این تنها در 5000mAh (تقریبا 2 بار از آیفون) رتبه بندی شده است اما به نظر می رسد بسیار نازک خوب است.
افکار نهایی

در حال حاضر دشوار است بگوییم که Dulla به کدام مسیر خواهد رفت. در حال حاضر ، آنها یک مارک محکم با خدمات عالی مشتری و محصول عالی هستند. نکته مهم Dulla این است که کنترل کیفیت را حفظ کرده و اطمینان حاصل کنید که محصولات آنها همچنان به خوبی کار می کنند. من یک مشتری خوشحال هستم و دوست دارم Dulla را کمی بیشتر در صنعت ادغام کنم.
Dulla M50000 12000mAh
Dulla M50000 12000mAh Power Bank
امتیاز 4.0

Dulla M50000 دیگر موجود نیست. در جستجوی یک پاور بانک متفاوت Dulla باشید. یا موارد مشابه را بررسی کنید
بیشتر بخوانید
مقالات برجسته
faa tsa power bank
آیا مجاز به شارژرهای قابل حمل و باتریهای دیگر در هواپیماها هستید؟
نحوه استفاده از پاور بانک برای اولین بار
نحوه استفاده از پاور بانک خود برای اولین بار
ظرفیت باتری واقعی
چرا بین ظرفیت باتری دارای امتیاز و واقعی تفاوت وجود دارد؟
آنچه mAh مخفف است
mAh در باتری ها چه

خرید هدفون چیزی را تحمل می کند؟
چه مدت باتریهای تلفن همراه ادامه دارد؟ نکات برتر برای به حداکثر رساندن زندگی آنها 1
چه مدت باتریهای تلفن همراه ادامه دارد؟ نکات برتر برای به حداکثر رساندن زندگی آنها
پرفروش ترین بانکهای برق
فروش شارژر قابل حمل شماره 1 پاور شارژر قابل حمل 25800mAh ظرفیت بزرگ باتری خارجی بسته دوگانه خروجی باتری .
شارژر قابل حمل پاور بانک 25800mAh ظرفیت عظیم باتری خارجی بسته دوگانه خروجی باتری با LED .
$ 89.99 29،95 $
شامل قیمت آمازون مالیات ، به استثنای حمل دریایی
پرفروش شماره 2 Anker PowerCore 10000 ، یکی از کوچکترین و سبکترین باتری های خارجی 10000 میلی آمپر ساعتی ، کاملاً فشرده .
Anker PowerCore 10000 ، یکی از کوچکترین و سبکترین باتری های خارجی 10000 میلی آمپر ساعت ، کاملاً فشرده .
27.99 دلار
فروش شارژر قابل حمل شماره 3 شارژر قابل حمل 25800mAh پاوربانک فوق العاده با ظرفیت بالا سبکتر باتری خارجی بسته خروجی دوگانه .
شارژر قابل حمل 25800mAh پاور بانک سوپر فوق العاده با ظرفیت بالا و باتری خارجی بسته دوگانه خروجی .
57.99 دلار 27.99 دلار
منابع دیگر

بهترین شارژرهای باتری لپ تاپ خارجی

برگزار کنندگان ایستگاه شارژ چند دستگاه

بهترین مارک های شارژر قابل حمل

شارژرهای قابل حمل PocketJuice

شارژرهای قابل حمل Blackweb

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها